Rezervovat

Reservation

Reservierung

Jindřichov 23
466 02 Jablonec nad Nisou
+420 608 272 931
info@chatajavor.cz

Chata

Chata Javor se nachází 3 km od Jablonce nad Nisou, v obci Jindřichov v nadmořské výšce přibližně 650 m.n.m.

Nabízíme 55 lůžek v 2 - 5 lůžkových pokojích. Polovina pokojů má vlastní sociální zařízení, polovina pokojů má (zatím) společné sociální zařízení na chodbě.

Stravování je zajištěno formou polopenze, připadně plné penze ve vlastní jídelně. Snídaně je formou švédských stolů, při polopenenzi je k večeři polévka, hlavní jídlo a zákusek nebo salát. Při plné penzi je polévka a hlavní jídlo k obědu, k večeři je hlavní jídlo a zákusek nebo salát. Jídelna a bar je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

Příjezd k chatě je možný pro osobní automobily i autobusy v každém ročním období. Parkování je na vlastním, nehlídaném parkovišti přímo u chaty. Pokud se rozhodnete pro dopravu vlakem (zastávka Jablonecké Paseky) nebo autobusem na autobusové nádraží v Jablonci, odvezeme vám po dohodě zavazadla. Autobus MHD k nám jede z Jablonce pouze 2x ráno a 2x odpoledne.

Ubytovaným hostům nabízíme také saunu, šipky, air-hokej, ping-pongový stůl a malou posilovnu. U chaty je hřiště pro děti, tenisový kurt, malé fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a ohniště.

Pro skupinové pobyty je nově k dispozici učebna/zasedací místnost.

 

 
 
Fotografie Fotografie Fotografie